5 novoročných otázok s Nueva Via - #VYBERSIRAW

💜Máte už svoje novoročné predsavzatia ? Vo videu sa dozviete viac o tých našich – veríme, že aj malá zmena môže mať veľký efekt, a toto je náš spôsob ako k tomu prispieť. #VYBERSIRAW 💜 

 

Ako si predstavuješ, že bude vyzerať rok 2019?

V roku 2019 budeme naplno robiť to, čo doteraz, čo nás najviac baví. Naďalej sa zlepšovať a pracovať na každom detaili.

Neprídu ľuďom 3 eurá za koláč príliš? 

Nie, ale musia rozumieť prečo.  Najväčší rodieľ medzi RAW koláčikmi a bežnými je v surovinách. Na ich prípravu používame iba najkvalitnejšie prírodné suroviny, ako sú orechy, datle, panenský kokosový olej alebo cukor z kokosových kvetov. Samozrejme už iba tieto vstupné suroviny sú cenovo niekde úplne inde ako múka, biely cukor alebo margaríny.

Čo sa ti na tvojej práci najviac páči?

Sloboda, kreativita, to, že môžem robiť s ľuďmi, ktorých mám rada a spolu tvoríme Nueva Via.

Čo znamená Nueva Via?

Nová cesta.

Ako nová cesta súvisí s koláčikmi?

Mojou veľmi dôležitou súkromnou a zároveň aj našou firemnou hodnotou sú zvieratá a príroda. Dnes dostupné informácie hovoria o tom, že za 91% odlesňovania, 65% emisií a 1/3 spotreby pitnej vody je zodpovedný živočíšny priemysel. Preto verím, že aj takou malou zmenou výberu koláčika, ktorý je bez živočíšnych produktov, no zároveň je stále chutný, pestrý, dokonca zdravší vieme v konečnom dôsledku a hlavne ak sa spojí viacero takýchto malých zmien, vytvoriť veľkú globálnu zmenu. A toto je náš spôsob alebo teda NAŠA CESTA, ako k tomu prispieť.

#VYBERSIRAW

Teraz, keď už viete koho podporujete, z čoho sú koláčiky vyrobené a aký to má celé zmysel, označujte #vybersiraw v roku 2019 zakaždým, keď aj Vy spravíte túto malú zmenu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d bloggers like this: